Služby

AKO PRACUJEME?

1 VSTUPNÁ OBHLIADKA, ŠTÚDIA

Na začiatku realizácie každého projektu stoja sny klienta, jeho predstavy a potreby. Po osobnom stretnutí na mieste zistíme možnosti projektu, konzultujeme s klientom zadanie a hľadáme to najlepšie riešenie. Následne vypracujeme originálny návrh a 3D vizualizáciu záhrady.

2 VYPRACOVANIE PROJEKTU A PONUKY

Po vypracovaní projektu a vzájomnej komunikácii, nasleduje odsúhlasenie projektu. Na základe ktorého je vypracovaná nezáväzná cenová ponuka, ktorej súčasťou je okrem modelovania terénu aj návrh závlahového systému, výsadbových prác, drobných stavebných prác a použitých materiálov.

3 REALIZÁCIA PROJEKTU

Podľa vopred dohodnutého rozsahu úkonov a stanovenia termínov prebieha realizácia projektu vašej vysnívanej záhrady. Súbežne s ňou prebieha konzultácia so zákazníkom a realizácia prípadných drobných zmien.

4 FINALIZÁCIA

Po dokončení realizácie a prác si klient preberá všetky potrebné dokumenty a informácie spolu s 2-ročnou zárukou pre správne fungovanie celej záhrady.

5 PODPORA A PORADENSTVO

Klientom ponúkame nie len realizácie záhrad a verejných priestorov, ale aj kompletný profesionálny servis a odbornú starostlivosť o záhradu, rastliny a systémy v nej použité.

POSKYTOVANIE KVALITNÝCH SLUŽIEB

Prioritou poskytovania našich služieb je kvalitne odvedená práca, použitie overených produktov a vytváranie moderných riešení pre malé aj väčšie projekty záhrad. Ku každému projektu pristupujeme individuálne, s prihliadaním na želania zákazníka a jeho finančné možnosti.

SPOLUPRÁCA SO ZÁHRADNÝM ARCHITEKTOM

KVALITNÉ MATERIÁLY A TECHNÓLÓGIE

PLNENIE VAŠICH SNOV

PROFESIONÁLNY SERVIS A STAROSTLIVOSŤ