KTO SME

NAŠE ZAČIATKY

Prvé skúsenosti sme získali v roku 2009, kedy sme sa podieľali na údržbe a kosení trávnatých plôch v okolí extravilánov ŽSR.

V spolupráci s Tatry Mountains Resorts sme v okolí diaľnice R1-Pribina pracovali na riešení vodnej erózie pôdy.

Nasledovali rekultivačné práce pri výstavbe zjazdoviek v Tatrách a v Sczyrku v Poľsku a záhradnícke práce na verejných priestranstvách aj v súkromných záhradách v Bavorsku.

o-nas-3

KDE SME TERAZ

V súčasnosti poskytujeme komplexnú záhradnú činnosť pre vlastníkov súkromných záhrad, ale aj veľkým firmám, ktoré si zakladajú na reprezentatívnom a funkčnom vzhľade okolia svojich firiem alebo verejných plôch.

Vďaka získaným skúsenostiam svoju prácu vykonávame kvalitne, načas a s použitím moderných a energeticky výhodných materiálov a produktov.

Po využití našich služieb vám vaša nová záhrada určite bude robiť radosť, dodávať energiu a šetriť rodinné financie.

20210910_085733

AKO PRACUJEME?

Našou filozofiou a cieľom je maximálna spokojnosť klienta, čomu je prispôsobený individuálny a jedinečný prístup k zákazníkovi.
Každému klientovi ponúkame optimálne riešenie s minimalizáciou nákladov a rešpektovaním jeho finančnému rozpočtu.

1 VSTUPNÁ OBHLIADKA

Každej realizácií projektu predchádza osobné stretnutie na riešenom mieste. Spolu s klientom konzultujeme zadanie a hľadáme najlepšie varianty a riešenia. Podľa potreby projektu vypracujeme originálny návrh a 3D vizualizácie záhrady.

2 VYPRACOVANIE PROJEKTU A PONUKY

Po odsúhlasení vypracovania projektovej dokumentacie či navrhovyných úkonov klientom vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku, ktorej súčasťou je okrem modelovania terénu aj návrh závlahového systému, výsadbových prác, drobných stavebných prác a použitých materiálov.

3 REALIZÁCIA PROJEKTU

Podľa vopred dohodnutého rozsahu úkonov a stanovenia termínov prebieha realizácia projektu vašej záhrady. Súbežne s ňou prebieha konzultácia so zákazníkom a realizácia prípadných drobných zmien.

4 FINALIZÁCIA

Po dokončení realizácie a prác si klient preberá všetky potrebné dokumenty a informácie spolu s 2-ročnou zárukou pre správne fungovanie celej záhrady.

5 PODPORA A PORADENSTVO

Klientom ponúkame nie len realizácie záhrad a verejných priestorov, ale aj kompletný profesionálny servis a odbornú starostlivosť o záhradu, rastliny a systémy v nej použité.